अखिलमा कस्ले कति मत पाए ? मत परिणाम यस्तो छ :—-

 

 
अध्यक्ष (पद संख्या १)
  किशोर विक्रम मल्ल 705 विजयी
  लक्ष्मण लम्साल 637  
उपाध्यक्ष (पद संख्या ३)
  ऐन महर 669 विजयी
  दिपक गौतम 659 विजयी
  थोमस बास्तोला 545 विजयी
  बचन बहादुर सिंह 511  
  धुर्व राई 492  
  सरोज कुमार यादव 467  
  सि.पि. घर्तिमगर 371  
  राजकुमार राई 45  
महासचिव (पद संख्या १)
  नविना लामा 672 विजयी
  रचना खड्का 660  
सचिव
सचिव खुला (पद संख्या २)
  महेश कुमार बर्तौला 658 विजयी
  अब्दुल हुसेन खाँ 619 विजयी
  बाबुराम पन्थी 609  
  कमल बस्नेत 572  
सचिव महिला (पद संख्या १)
  राधिका खतिवडा 661 विजयी
  दीपा शर्मा 648  
सचिव मधेशी, मुस्लिम, चौधरी (पद संख्या १)
  सरोज कुमार यादव 621 विजयी
  जवाहिर अन्सारी 523  
  खुसीलाल चौधरी 151  
सचिव जनजाती (पदसंख्या १)
  भक्त कुमारी लामा 677 विजयी
  विवेक श्रेष्ठ 623  
कोषाध्यक्ष (पद संख्या १)
  रश्मी आचार्य 710 विजयी
  गुणराज आचार्य 593  
सचिवालय सदस्य
सचिवालय सदस्य पुर्वाञ्चल खुला (पदसंख्या १)
  मकर बहादुर खड्का 626 विजयी
  महेश रोका 614  
सचिवालय सदस्य मध्यमाञ्चल खुला (पदसंख्या १)
  आरती लामा 752 विजयी
  अनोज जोशी 537  
सचिवालय सदस्य पश्चिमाञ्चल खुला (पदसंख्या १)
  वसन्त ढकाल 642 विजयी
  सुशिल बस्नेत 588  
सचिवालय सदस्य मध्य पश्चिमाञ्चल खुला (पदसंख्या १)
  अमृत बुढा 586 विजयी
  सुशिल थापा 543  
  रुद्र शाही 114  
सचिवालय सदस्य सुदुरपश्चिमाञ्चल खुला (पद संख्या १)
  केशव राज उपाध्याय 620 विजयी
  मोहन सिंह नायक 614  
सचिवालय सदस्यबाग्मती विशेष खुला (पदसंख्या १)
  समिक कुमार बडाल 702 विजयी
  अमृत राउत 550  
सचिवालयसदस्य मधेशी (पद संख्या २)
  शिवजी प्रसाद गुप्ता 467 विजयी
  दुगानन्द ठाकुर 448 विजयी
  श्याम प्रजापती 444  
  दिनेश यादव 431  
  डा. आशिष कुमार झा 168  
  कमलेश मिश्र 118  
  छट्टु पटेल 102  
  अखिलेश झा 95  
  सन्तोष पासवान 80  
  दिगम्वर पाठक 57  
  शशी शेखर ठाकुर 46  
सचिवालय सदस्य जनजाती (पद संख्या २)
  दिनेश श्रेष्ठ 495 विजयी
  ई डि.बि.बुढा 466 विजयी
  टीका बहादुर थापा मगर 355  
  गिरेन्द्र बहादुर राई (गिरेन) 308  
  असारु राजवंशी 302  
  नारायण घर्ती 197  
  दिलिप लामा 130  
  किशन राई 65  
  नवीन तण्डुकार 28  
सचिवालय सदस्य उत्पिडित (पद संख्या १)
  प्रेम प्रधान वि.के. 544 विजयी
  दान सिंह परियार 531  
  विजय कुमार पासवान (के.पी.) 98  
  मोती बि.क.(महेन्द्र) 83  
सचिवालय सदस्य अपाङ्ग (पद संख्या १)
  हिरेन्द्र शाही 547 विजयी
  सुरेश वि.सी. 533  
  धिरज खत्री 140  
सचिवालय सदस्य मुस्लिम (पद संख्या १) 
  मो. ओसिम आलम 675 विजयी
  रहमान अन्सारी 573  
सचिवाल यसदस्य पिछडिएको क्षेत्र (पदसंख्या १)
  धर्मेन्द्र रोकाय 637 विजयी
  नरबहादुर बस्नेत 590  
सचिवालय सदस्य थारु चौधरी (पद संख्या १)
  ममता चौधरी 666 विजयी
  ताराचन्द्र चौधरी थारु 551  
सचिवालय सदस्य संस्थागत विश्वविद्यालय खुला (पद संख्या २)
  ई. कपील आचार्य 546 विजयी
  गोविन्द गिरी 506 विजयी
  मदन खड्का 488  
  विदुर गिरी 449  
  अविधान सापकोटा 162  
  दीपक विष्ट 132  
  सन्तोष खड्का 75  
  भुवन क्षेत्री 45  
सचिवालय सदस्य महिला खुला (पद संख्या ७)
  निशा अधिकारी 703 विजयी
  अमृता बराल 665 विजयी
  कमला बोहरा 640 विजयी
  एसु लामा 623 विजयी
  सीता थापा 588 विजयी
  सम्झना अधिकारी 568 विजयी
  रञ्जु ज्ञवाली 537 विजयी
  शोभा कुमारी सुनार 509  
  भजन सोडारी 492  
  सरिता रायामाझी 480  
  फातुमा खातुन 461  
  मञ्जु कुमारी रिमाल 463  
  दुर्गाभट्ट 458  
  सुमन पन्थी 440  
  बुध्दिमाया गुरुङ 139  
  शान्ती थिङ्ग 126  
  बबिता आचार्य 116  
  खुमा डाँगी 86  
सचिवालय सदस्य खुला (पद संख्या ९)
  गौतम राई 571 विजयी
  अशेष घिमिरे 525 विजयी
  आरसी लामिछाने 505 विजयी
  कमल शाही 489 विजयी
  तुलसीराम मैनाली 468 विजयी
  झपिन्द्र कुमार खत्री 429 विजयी
  सुदेश पराजुली 421 विजयी
  दिनेश आचार्य 414 विजयी
  भीम बहादुर रावल “कालोटोपी” 405 विजयी
  द्वारीका प्रसाद न्यौपाने 368  
  लोकेश निरौला 360  
  विनोद खुलाल 330  
  सुदीप शर्मा 326  
  घनस्याम पाण्डे 321  
  लाल बहादुर थापा 318  
  राजा राजेन्द्र पोखरेल 312  
  शशीनाथ आचार्य 286  
  हिरालाल विश्वकर्मा 270  
  विनोद खनाल 215  
  कमल रावल 202  
  रोशन शाक्य 187  
  दुर्गा शर्मा 170  
  नयन बोहोरा 170  
  घनश्याम सुवेदी 165  
  हेमन्त रेग्मी 159  
  चतुरभुज शाही 151  
  नविन प्रधान 140  
  प्रवीण श्रेष्ठ 117  
  उज्वल सुवेदी 106  
  नेत्र बहादुर बिष्ट 106  
  आनन्द पन्त 101  
  महेश प्रसाद पन्त 96  
  प्रकाश सापकोटा 94  
  कमल सिजापती 67  
  बद्री अर्याल 64  
  मधुमास कोवित पुन 54  
  बीर बहादुर राउत (विरु) 52  
  श्याम शर्मा बजगाईं 44  
  मेघराज मिश्र 26  
  लेखराज पौडेल 21  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पुर्वाञ्चल विश्वविद्यालय खुला पद संख्या २
  डा. शिसिर भण्डारी 647 विजयी
  सुमन न्यौपाने 576 विजयी
  सालिकराम सुवेदी 562  
  रवि कृष्ण वि.सी. 405  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पुर्वाञ्चल विश्वविद्यालय महिला पद संख्या १
  करुणा पराजुली 607 विजयी
  वुनु घिमिरे 600  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पोखरा विश्वविद्यालय खुला (पद संख्या १)
  बिनय शाह 495 विजयी
  राजीव कटुवाल 389  
  राजेन्द्रगौतम 372  
  सुवास मल्ल 297  
  इश्वरबहादुर गुरुङ 100  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पोखरा विश्वविद्यालय महिला (पद संख्या १)
  आद्रता रेग्मी 712 विजयी
  सविना सिंखडा 372  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य काठमाडौं विश्वविद्यालय खुला (पद संख्या १)
  सञ्जय लामा 622 विजयी
  बिधान पोख्रेल 591  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य TSAN खुला (पदसंख्या १)
  समित थापा 638 विजयी
  चन्द्र राना 563  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य CTEVT खुला (पदसंख्या १)  
  रमेश वटाला 579 विजयी
  निर्मल थापा 506  
  उपेन्द्र जंग शाही 133  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पिछडिएको क्षेत्र खुला (पद संख्या १)
  प्रेम बहादुर बुढा 642 विजयी
  अर्जुनबहादुर शाही 554  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य अपाङ्ग खुला (पदसंख्या १)
  नविना ज्ञवाली 614 विजयी
  सन्देश घिमिरे 562  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य थारु चौधरी खुला (पद संख्या १)  
  दिपेन्द्र चौधरी 615 विजयी
  रामशरण चौधरी 539  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य जनजाती खुला (पदसंख्या ३)
  सोभितमान राई 598 विजयी
  दान बहादुर थापा मगर 536 विजयी
  उदेश राई 530 विजयी
  मोहन गुरुङ 452  
  रामकुमार थुलुङ राई 342  
  डम्मर गरम्जा मगर 291  
  चन्द्र लामा 221  
  पुष्पराज पहराई 188  
  हर्कमान तामाङ 131  
  गोविन्द श्रेष्ठ (क्षितिज) 123  
  नरदेव राई 81  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य मधेशी खुला (पदसंख्या ३)
  अनिल कुमार शाह 633 विजयी
  कनिश पटेल 569 विजयी
  डा. राजेन्द्र प्रसाद यादव 557 विजयी
  राम किशोर सिंह “पराग” 481  
  अरुण यादव 450  
  रिगला यादव 349  
  सुमन कुमार सिंह 185  
  शम्भु प्रसाद शर्मा 51  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य उत्पिडित खुला (पदसंख्या २)
  तेज नेपाली 552 विजयी
  दिपक कुमार गैरे (नेपाली) 552 विजयी
  मोहन सिंह सुनार 480  
  राजेश नेपाली 425  
  रवि सेन्चुरी 135  
  प्रकाश रोक्का 130  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य उत्पिडित महिला (पदसंख्या १)
  रेखा नेपाली 608 विजयी
  गौरी नेपाली 573  
लेखा आयोग
लेखा आयोग -अध्यक्ष_ पद संख्या १ कुनै एक पदमा मतदान गर्नुहोला
  निलकण्ठ आचार्य 641 विजयी
  दिलिप न्यौपाने 585  
लेखा आयोग (सचिवा) पद संख्या १
  छवि चुडाल 462 विजयी
  महेन्द्रगिरी 460  
  बिष्णु गौतम 132  
  पशुपती भण्डारी 126  
लेखा आयोग (सदस्य) पद संख्या ५
  अनमोल क्षेत्री 582 विजयी
  अभिषेक खरेल 472 विजयी
  पुष्कर दाहाल 467 विजयी
  उमेशराज जोशी 466 विजयी
  एल.बि. सिंह (लोकेन्द्र बहादुर सिंह) 458 विजयी
  टुकलाल गैरे 448  
  उद्धब भट्ट 447  
  नारायण पौडेल 441  
  टंक पराजुली 399  
  लक्ष्मण तिमिल्सीना 204  
  अशोक अधिकारी 169  
  प्रकाश ढकाल 133  
  कवीन्द्र रोकाय 122  
  धिपन भण्डारी 105  
  चन्द्रप्रसाद चौलागाई 69  
अनुशासन आयोग
अनुशासन आयोग – अध्यक्ष_ पद संख्या १
  जिवन राई 646 विजयी
  मेनका पर्छाई 626  
अनुशासन आयोग (सचिव_ पद संख्या १
  ज्ञानु भण्डारी 549 विजयी
  टिकाराम मगराती 233  
  पृतम पौडेल 212  
  इन्द्रबहादुर महरा 155  
  निरज भट्ट 29  
  विकास वन 26  
अनुशासन आयोग (सदस्य_ पद संख्या ५
  संजय शाह 560 विजयी
  जीवछ यादव 516 विजयी
  लिलाराज रोकाय 514 विजयी
  दिनेश प्रसाद भट्ट 482 विजयी
  प्रविण बिसुङ्के 480 विजयी
  कल्याण दाहाल 385  
  बिनय दाहाल 340  
  सन्तोष बिमली 340  
  थिरलाल न्यौपाने 335  
  बाबुराम थापा 332  
  कृष्ण पाण्डे 313  
  सन्तोष कोईराला 294  
  गुरु प्रसाद ढकाल 131  
  खगेन्द्र साउद 113  
  सिद्धि बहादुर बुढा 92  
  घनश्याम न्यौपाने 75  
  आर्सिवाद सुवेदी 44  
  धनराज खड्का 39  
पोखरा विश्वविद्यालय (खुल्ला ) पद संख्या -६
  कमल पौडेल 663 विजयी
  कमल ढुंगाना 611 विजयी
  मोहन वि.क 598 विजयी
  डि.वि. शाही 556 विजयी
  ज्याम्वा छिरिङ्ग लामा 548 विजयी
  प्रविण गौतम 548 विजयी
  हेमराज शर्मा 490  
  युवराज नेपाल 448  
  लक्ष्मी प्रसाद सोती 391  
  विराट विक्रम सापकोटा 356  
राष्ट्रिय परिषद सदस्य (TSAN) खुला पदसंख्या-१
  प्रवेश विष्ट 274 विजयी
  रमेश सिलवाल 244  
  हरि खनाल 210  
  सुगन्ध सुवेदी 203  
राष्ट्रियपरिषद सदस्य (TSAN)(महिला ) पदसंख्या-१
  सुनिता सुवेदी 511 विजयी
  रिता गौतम 502  
मेची
केन्द्रिय कमिटि सदस्य मेची खुला (पदसंख्या २)
  भोला पौडेल 50 विजयी
  दिपेन्द्र अधिकारी 47 विजयी
  देशवंधु ढुंगेल 24  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य मेची महिला (पदसंख्या १)
  विनिता तामाङ 35 विजयी
  अनिता राई 24  
राष्ट्रिय परिषद सदस्य (मेची) (खुल्ला )पद संख्या -६
  शंकर भट्टर्राई 50 विजयी
  सिरी माङयुङ -लिम्बु) 42 विजयी
  प्रेमराज लिम्वु 39 विजयी
  दिपेन्द्र तुम्बाको -लिम्बु) 36 विजयी
  दुर्गा खतिवडा 35 विजयी
  तारानिधि पौडेल 34 विजयी
  मोहन न्यौपाने 25  
  मदन रिजाल (रेमन) 19  
  इन्द्रमणि ढकाल 14  
  रोशन सुवेडी 13  
  सन्तोष दुलाल 12  
केन्द्रिय कमिटि सदस्यकोशी खुला (पदसंख्या ३)
  भाष्कर खनाल 47 विजयी
  हरि लिम्वु 47 विजयी
  नवराज नेपाल 46 विजयी
  टिकाराम माङ्ले लिम्वु 45  
  अर्जुन छाराहाङ 43  
  अनिलचन्द्र कन्द्ङवा 39  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य कोशी महिला (पदसंख्या २)
  गीता राई 48 विजयी
  विमला थापा 46 विजयी
  क्रिष्टिना भण्डारी 45  
  सीता रिमाल 42  
 राष्ट्रिय परिषद सदस्य – कोशी (खुल्ला पद संख्या १०
  रोशन तिम्सीना 79 विजयी
  टंक वहादुर रोक्का 77 विजयी
  मोहन खड्का 67 विजयी
  प्रकाश श्रेष्ठ 67 विजयी
  चन्द्र तामाङ 59 विजयी
  एकराज दाहाल 58 विजयी
  चरण गुरुङ 55 विजयी
  रविन राई 54 विजयी
  नविन गिरी 53 विजयी
  जीवन किराती 51 विजयी
  हरि कट्टेल 50  
  ध्रुव दाहाल 49  
  वावुराम दाहाल 48  
  सुदेश चापागाई 47  
केन्द्रिय कमिटि सदस्यतल्लो सगरमाथा खुला (पद संख्या २)
  शुशिला चौधरी 29 विजयी
  खगेन्द्र पोखरेल 24 विजयी
  सुदन कुसियैत 22  
  प्रतिक्षा ढुँगाना 12  
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – तल्लो सगरमाथा (खुल्ला) पद संख्या -४
  सुमेश कुमार यादव 25 विजयी
  सुरेन्द्र वस्नेत 22 विजयी
  अशोक चौधरी 17 विजयी
  सुनिल झा – चन्दन 17 विजयी
  जीवनाथ दाहाल 16  
  सन्तोष कुमार यादव 15  
  सुजित महासेठ 9  
नारायणी
केन्द्रिय कमिटि सदस्य नारायणी खुला (पद संख्या ३)
  देवराज न्यौपाने 54 विजयी
  सुदीप रेग्मी 48 विजयी
  ऋषी रेग्मी 47 विजयी
  अच्युत पराजुली 38  
  अनिल चौधरी 34  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य नारायणी महिला (पद संख्या २)
  सुजाता पोखरेल 58 विजयी
  सिर्जना तिमल्सिना 49 विजयी
  चन्द्रा बर्तौला 35  
जनकपुर
केन्द्रिय कमिटि सदस्य जनकपुर खुला (पदसंख्या २)
  टिका जंग थापा 29 विजयी
  जिवस यादव 17 विजयी
  विणय प्रविण 16  
  कुमार यादव 15  
  उत्तम परियार 14  
  राजन बस्नेत 12  
लुम्विनी
केन्द्रिय कमिटि सदस्य लुम्विनी खुला (पद संख्या ३)
  यमराज पाण्डे 66 विजयी
  दिपक विश्वकर्मा 50 विजयी
  लिल बहादुर वि.क. 47 विजयी
  शुशिल पौडेल 46  
  ओम कार्की 43  
  चक्र बहादुर थापा 42  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य लुम्विनि महिला (पद संख्या २)
  समिक्षा बलाल 57 विजयी
  सुनिता भण्डारी 50 विजयी
  शोभा पाण्डे 46  
  रमा जैशी 39  
गण्डकी
केन्द्रिय कमिटि सदस्य गण्डकी खुला (पद संख्या ३)
  जुन बहादुर तामाङ 63 विजयी
  नरेश रोकाय 54 विजयी
  हरिवोल गौतम 48 विजयी
  सूर्य भण्डारी 40  
  सुनिल लामिछाने 35  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य गण्डकी महिला (पदसंख्या २)
  जमुना ढकाल 54 विजयी
  सरिता पुरी 51 विजयी
  आरती भण्डारी 39  
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – गण्डकी (खुल्ला) पद संख्या -१०
  पृथ्वी भुजेल 60 विजयी
  पारस गौतम 52 विजयी
  सत्य वहादुर शाही 52 विजयी
  दिपक राना 52 विजयी
  रवि विक्रम के.सी. 50 विजयी
  अर्जुन अधिकारी 49 विजयी
  रविन्द्र कोईराला 41 विजयी
  अनिल प्रसाद आचार्य 39 विजयी
  भरत गुरुङ 37 विजयी
  दिव्य चन्द्र सोती 33 विजयी
  सुदिप कट्टेल 33  
  विजय अधिकारी 28  
  ठाकुर शर्मा 26  
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – गण्डकी (महिला) पदसंख्या -५
  ज्ञानु भुजेल 56 विजयी
  सम्झना घिमिरे 54 विजयी
  सकुन्तला आचार्य 48 विजयी
  सुनिता गुरुङ्ग् 40 विजयी
  अमृता गुरुङ्ग 39 विजयी
  सकुन्तला थापा 36  
  मनिषा गुरुङ्ग 30  
  निरु थापा 29  
राप्ती
केन्द्रिय कमिटि सदस्य राप्ती खुला (पदसंख्या २)
  सुरेश रावत 36 विजयी
  जनक वि.क. 31 विजयी
  पवन शर्मा रिजाल 21  
  आकाश भण्डारी 19  
  मदन खड्का 11  
कर्णाली
केन्द्रिय कमिटि सदस्य कर्णाली खुला (पद संख्या २)
  बास्तोला शाही 18 विजयी
  कमल रोकाय 17 विजयी
  सुरेश परियार 17  
  अम्वर बहादुर रोकाय 9  
  हरी बहादुर शाही 8  
  पार्वती सिंह 3  
भेरी
केन्द्रिय कमिटि सदस्य भेरी खुला (पदसंख्या २)
  सूर्य रोकाय 42 विजयी
  राजकुमार शर्मा 33 विजयी
  यामराज शर्मा 31  
  शशिराम विश्वकर्मा 27  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य भेरी महिला (पद संख्या १)
  कल्पना थापा 45 विजयी
  यशोधा खत्री 24  
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – भेरी (खुल्ला )पद संख्या – ६  
  दिल कुमारी योगी 44 विजयी
  तपेन्द्र जंग शाही 39 विजयी
  वसन्त चौधरी -घायल) 37 विजयी
  सुशिल कुमार भण्डारी 37 विजयी
  गम्भिर नाथ योगी 35 विजयी
  पदम वहादुर खत्री 34 विजयी
  निरक वहादुर ओली 29  
  चक्र वहादुर शाही 27  
  कृष्ण प्रसाद आचार्य 24  
सेती
केन्द्रिय कमिटि सदस्य सेती खुला (पद संख्या २)
  रंग प्रसाद अधिकारी 32 विजयी
  युवराज कुंवर 26 विजयी
  टोप शाही 17  
  चुडामणी भट्ट 14  
  तिर्थराज भण्डारी 14  
  झलक भण्डारी 12  
  राम प्रसाद भट्ट 8  
  जंग वि.क. 7  
  भिष्म सुवेदी 6  
  अर्जुन रोकाय 5  
  डम्बर बि.सी. 1  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य सेती महिला (पद संख्या १)
  केशरी रेग्मी 38 विजयी
  गीता रावल 27  
राष्ट्रियपरिषद सदस्य – सेती) (खुल्ला) पद संख्या -६
  वम वहादुर वम 46 विजयी
  भरत जोशी 42 विजयी
  घनश्याम डांगी 41 विजयी
  चन्द्र प्रकाश जोशी 41 विजयी
  कृष्ण वम 40 विजयी
  रविन्द्र विष्ट 36 विजयी
  विनोद खड्का 34  
  शिव वि.क 30  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य महाकाली खुला (पद संख्या २)
  धर्मानन्द भट्ट 28 विजयी
  मर्यादा विष्ट 25 विजयी
  गणेश सिंह ऐरी 20  
  भरत मल्ल 19  
  रमेश भट्ट 0  
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – महाकाली (खुल्ला) पद संख्या -४
  जय वहादुर कुंवर 27 विजयी
  ज्ञानेन्द्र भट्ट 27 विजयी
  पुष्पराज जोशी 27 विजयी
  रन्जित थापा 25 विजयी
  नरेन्द्र नाथ 18  
  कमल रोकाय 10  
  हरिलाल भट्टर्राई 8  
पुर्व बागमती
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पुर्व बागमती खुला (पद संख्या २)
  जेनिश लामा 32 विजयी
  कुमार पौड्यल 26 विजयी
  ईश्वर तिमल्सीना 25  
  रेशम रिमाल 20  
  सोमराज घ्लान 17  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पुर्वी बागमती महिला (पद संख्या १)
  रुपमणी अधिकारी 33  
  संगीता पाख्रिन 33  
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – पश्चिम वागमती (महिला) पद संख्या – २  
  सरस्वती देवकोटा 18 विजयी
  अमृता अधिकारी 17 विजयी
  फुलमायाँ पुलामी 16  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य उपत्याका (बागमती विशेष) खुला (पद संख्या ९)
  धर्मलाल गिरी 111 विजयी
  शिव पौडेल 107 विजयी
  बलराम बेलवासे 106 विजयी
  कमलमणी गौतम 103 विजयी
  डम्बर अधिकारी 97 विजयी
  गणेश सेढाईं 96 विजयी
  सि.यम. भट्ट 89 विजयी
  माधव प्रसाद पन्त 85 विजयी
  अर्जुन अधिकारी 81 विजयी
  सन्दन थापा मगर 77  
  वाङ्छु योञ्जन 76  
  महेश श्रेष्ठ 75  
  रामनाथ खनाल 64  
  खेम मरासैनी 63  
  सुजन भट्टराई 62  
  नेत्रप्रसाद मैनाली 61  
  जगदीश आचार्य 56  
  किरण देउजा 49  
  राजन महर्जन 48  
  सुमन न्यौपाने 44  
  विराज शर्मा 42  
  प्रभाकर थापा 41  
  केदार बुढाथोकी 40  
  उमेश आचार्य 34  
  जीवन तिवारी 32  
  ऋषी गौतम 26  
  बासु घिमिरे 19  
  नवराज बस्नेत 17  
  सुरज आचार्य 13  
  शुदर्शन शिवाकोटी 11  
केन्द्रिय कमिटि सदस्य उपत्याका (बागमती विशेष) महिला (पद संख्या ४)
  रजुला जोशी 121 विजयी
  सम्झना गौतम 107 विजयी
  सरिता सापकोटा 99 विजयी
  सामना मिश्र 91 विजयी
  कमला गौतम 81  
  निर्मला सिग्देल 74  
  रिता लुईटेल 66  
  पृजा खतिवडा 64  
  कल्पना वाइवा 46  
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – बागमाति उपत्यका (खुल्ला) पद संख्या -२६
  भुपेन्द्र शाह 133 विजयी
  तपेन्द्रजंग शाही 130 विजयी
  पंकज भण्डारी 117 विजयी
  निशान कार्की 100 विजयी
  फुर्वा लामा 100 विजयी
  रवि खनाल 100 विजयी
  सुरेश अधिकारी 99 विजयी
  शोभाकर पौडेल 97 विजयी
  दिपेश प्रर्साई 95 विजयी
  टेकलाल पौडेल 95 विजयी
  सविन डांगी 95 विजयी
  वकिल वम 95 विजयी
  रुपक खनाल 93 विजयी
  विशाल रोक्का 92 विजयी
  सुरेश ढकाल 88 विजयी
  सुविन थपलिया 87 विजयी
  सन्दीप पोख्रेल 83 विजयी
  दिनेश कार्की 82 विजयी
  रामप्रसाद अर्याल 80 विजयी
  गजेन्द्र श्रेष्ठ 80 विजयी
  उत्तर वहादुर खड्का 79 विजयी
  रुपक लोहनी 79 विजयी
  ऐन विक्रम कुंवर 78 विजयी
  श्याम सुन्दर सिवाकोटी 75 विजयी
  प्रकाश दुलाल 72 विजयी
  चुडामणि पौडेल 71 विजयी
  दामोदर फुयाल (प्रज्वल) 69  
  प्रकाश बहादुर शाही 67  
  अमृत लम्साल 64  
  निरोज नगरकोटी 58  
  संकर गौतम 58  
  एन.पि.न्यौपाने (नरेश) 57  
  रवर प्रसाद अधिकारी 55  
  सुधिर भट्ट 55  
  दिपक वुढाथोकी 50  
  तिलक कुमार खड्का 42  
  जीवन कार्की 37  
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s